Od Anny Dymnej

10.07.2014

Podziękowania

„Działamy ponad wszelkimi podziałami, przekonaniami, opcjami. Pomagają nam po prostu dobrzy Ludzie. Nie zdołam podziękować wszystkim osobiście, bo nie jest to możliwe. Dziękuję teraz wszystkim razem i każdemu z osobna” – pisze Anna Dymna.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

22.05.2014

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej od 26.04.2013 r. do 28.04.2014 roku, na podstawie decyzji 153/2013, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji 26.04.2013 roku, na 21.05.2014 uzyskała kwotę 210 203,80 zł (słownie: dwieście dziesięć tysięcy dwieście trzy złote 80/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

Małgorzata Ostrowska i Krzysztof Szymaszek, dwukrotny zwycięzca Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty 26.06.2014

Zaczarujmy się śpiewem

Miło nam poinformować, że, dzięki platformie TVP.pl, Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty jest już dostępny w Internecie – można zobaczyć nie tylko zmagania, wspieranych przez gwiazdy, niepełnosprawnych wokalistów, ale także to, co dzieje się za festiwalowymi kulisami.

Aktualności

 • Gabrysia ze swoim Synkiem, dwuletnim Franciszkiem, fot.: Mojawalka.mimowszystko.org 25.07.2014

  Armia Aniołów

  Po Gabrysi Stańczuk, którą pożegnaliśmy wczoraj na cmentarzu w Kielcach, pozostało z nami na zawsze wiele wspomnień – nieulotnych chwil, jakie wspólnie spędziliśmy z naszymi niepełnosprawnymi intelektualnie Podopiecznymi w „Dolinie Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach. Ale pozostały z nami także blogowe zapiski Gabrysi, słowa bardzo dla nas ważne.
 • 22.07.2014

  Serca Gagi

  Miło nam poinformować, że Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” otrzymała nominację w 2. edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Najlepsi dla Dzieci” – Serca Gagi 2014, który odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka RP, Marka Michalaka. Organizatorem plebiscytu jest magazyn Gaga.
 • 18.07.2014

  Gabrysi nie ma już wśród nas

  Zmarła nasza Koleżanka Gabrysia Stańczuk, Terapeutka z ośrodka „Dolina Słońca” w Radwanowicach. Miała trzydzieści lat. Przegrała walkę z nowotworem. Przekazujemy tę informację z ogromnym smutkiem, składając wyrazy głębokiego współczucia Jej Rodzinie oraz Przyjaciołom.
 • 14.07.2014

  10. „Wierchowe Spotkania” Fundacji „Pro Artis”

  W niedzielę, w Zakopanem, odbyła się 10. edycja koncertu, organizowanego przez Fundację „Pro Artis”, „Wierchowe Spotkania”. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w Zakopanem. Poprowadzili je Anna Dymna i Artur Andrus. Ideę „Wierchowych Spotkań” wymyślił przed laty zakopiańczyk i muzyk Andrzej Brandstatter.
 • 07.07.2014

  „Poezjo, ach to Ty!” – 22. koncert w Zaczarowanym Radiu Kraków

  W minioną sobotę odbyła się kolejna, 22. edycja „Zaczarowanego Radia Kraków”, zatytułowana „Poezjo , ach to Ty!”. W Studiu im. Romany Bobrowskiej zabrzmiały rytmy poezji, które wyśpiewali finaliści i laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • Andrzej Brandstatter i Ewelina Flinta z podopiecznymi Fundacji „Pro Artis” w trakcie koncertu „Wierchowe spotkania”, fot.: FundacjaProArtis.pl 28.07.2013

  Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”.