Od Anny Dymnej

10.07.2014

Podziękowania

„Działamy ponad wszelkimi podziałami, przekonaniami, opcjami. Pomagają nam po prostu dobrzy Ludzie. Nie zdołam podziękować wszystkim osobiście, bo nie jest to możliwe. Dziękuję teraz wszystkim razem i każdemu z osobna” – pisze Anna Dymna.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

08.08.2014

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniach od 26.04.2013 r. do 28.04.2014 roku, na podstawie decyzji 153/2013, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji 26.04.2013 roku, na 31.07.2014 uzyskała kwotę 231 037, 33zł. (słownie: dwieście trzydzieści jeden tysięcy trzydzieści siedem złotych 33/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

W ubiegłorocznych „Choinkach Jedynki” najwyżej wylicytowano pracę Adriana Wojciechowskiego – 4800 złotych, fot. Polskie Radio 19.10.2014

Właśnie ruszyły „Choinki Jedynki”!

Wszystkich młodych Plastyków  zapraszamy do udziału w konkursie, którego tematem jest radość Bożego Narodzenia. Talent może dawać nie tylko przyjemność. Może też pomóc osobom chorym i niepełnosprawnym. Pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, trwają od dzisiaj 13. „Choinki Jedynki” – akcja i aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Fundacji Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”.

Wiadomość dnia

20.10.2014

„Kilimanjaro – wygrać albo przegrać” zaproszenie na prapremierowy pokaz filmowy

Już w najbliższy piątek, 24 października, o godz. 20.00 w kinie „Tatry” w Nowym Targu (ul. Jana Kazimierza 17) odbędzie się prapremierowy pokaz filmu dokumentalnego w reżyserii Wojciecha Jachymiaka pt. „Kilimanjaro – wygrać albo przegrać”.

Aktualności

 • Ula przyjmuje gratulacje od wicemarszałka Stanisława Sorysa 15.10.2014

  Czy Ula wystartuje w Los Angeles?

  Wczoraj, w Urzędzie Marszałkowskim, odbyło się spotkanie wicemarszałka województwa małopolskiego Stanisława Sorysa z małopolską reprezentacją X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych. W uroczystości uczestniczyła Urszula Woźniak – nasza dwukrotna złota Medalistka, Podopieczna „Doliny Słońca”.
 • 10.10.2014

  Nowy mikrobus w „Dolinie Słońca”

  Od niedawna nasi Podopieczni z „Doliny Słońca” mogą podróżować nowym, 9-osobowym mikrobusem. Zakup Forda Transita Custom M1 został dofinansowany ze środków PFRON, w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami II”.
 • 08.10.2014

  Anna Dymna: Najpierw teatr, potem działalność charytatywna

  „Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze” – mówi Polskiej Agencji Prasowej Anna Dymna.
 • Nasi Podopieczni z „Doliny Słońca” też pomagali rozładowywać nowy sprzęt 07.10.2014

  My Center zmienia świat

  Zwróciliśmy się z prośbą o pomoc do AGD Market, właściciela sieci sklepów RTV, AGD, Multimedia MyCenter. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Nasze nowo powstałe Warsztaty Terapii Artystycznej w nadbałtyckim Lubiatowie oraz ośrodek „Dolina Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach wyposażone są już w nowy sprzęt.
 • 07.10.2014

  Nie tylko wspomnień czar

  Wczoraj o 14.00, na Rynku Głównym w Krakowie, Anna Dymna i Grzegorz Dowgiałło otworzyli wystawę „10 lat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty”. Składa się na nią 30 tablic dokumentujących dotychczasowy przebieg tego ogólnopolskiego konkursu dla uzdolnionych wokalnie osób niepełnosprawnych.
 • 07.10.2014

  „Indeksy” zostały przyznane

  Tegoroczny „Indeks marzeń” – 3. edycja konkursu na 9-miesięczne stypendia dla niepełnosprawnych maturzystów i studentów – został rozstrzygnięty. Dzięki Akademii Odnalezionych Nadziei, trzynaście osób niepełnosprawnych będzie mogło rozpocząć lub kontynuować edukację.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • 22.09.2014

  Fundacja MATIO

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę.