Od Anny Dymnej

10.07.2014

Podziękowania

„Działamy ponad wszelkimi podziałami, przekonaniami, opcjami. Pomagają nam po prostu dobrzy Ludzie. Nie zdołam podziękować wszystkim osobiście, bo nie jest to możliwe. Dziękuję teraz wszystkim razem i każdemu z osobna” – pisze Anna Dymna.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

08.08.2014

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniach od 26.04.2013 r. do 28.04.2014 roku, na podstawie decyzji 153/2013, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji 26.04.2013 roku, na 31.07.2014 uzyskała kwotę 231 037, 33zł. (słownie: dwieście trzydzieści jeden tysięcy trzydzieści siedem złotych 33/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

Aneta Rudkowska (na zdjęciu z Alicją Majewską) jest jedną z laureatek konkursu „Indeks Marzeń”, fot.: archiwum Fundacji 06.08.2014

3. edycja konkursu „Indeks Marzeń”

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, w ramach prowadzonego projektu „Akademia Odnalezionych Nadziei”, rozpoczyna trzecią edycję konkursu „Indeks Marzeń”. Mogą do niego przystąpić niepełnosprawni maturzyści, którzy potrzebują finansowego wsparcia w kontynuowaniu edukacji.
31.07.2014

Nasze aukcje na Charytatywni.allegro.pl

Miło nam poinformować, że Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” rozpoczęła licytację przedmiotów otrzymanych od Przyjaciół: Sportowców i Artystów związanych z Festiwalem Zaczarowanej Piosenki im. M. Grechuty. Licytacja prowadzona jest online, poprzez serwis Charytatywni.allegro.pl.

Wiadomość dnia

19.08.2014

„Pomaganie jest proste”

Ruszyła kampania Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, promująca nowe zasady prowadzenia zbiórek publicznych przez organizacje pozarządowe. Prezydent Bronisław Komorowski określił ustawę z 14 marca 2014 r. jako „nowe prawo dla Polski obywatelskiej”.

Aktualności

 • Anna Dymna i Jan Statuch 17.08.2014

  Janku, bez Ciebie świat będzie inny

  „Po chwili wydawało mi się, że znam Janka całe życie. Dowcipny, prawdziwy, bezpośredni, uczuciowy, życzliwy, kochany Gaduła. Emanował czymś najpiękniejszym i rzadko spotykanym – radością życia” – pisze o Janie Statuchu Anna Dymna.
 • 13.08.2014

  „Spotkajmy się w Lubiatowie!”

  Warsztaty Terapii Artystycznej, które Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” buduje w nadbałtyckim Lubiatowie, są już niemal gotowe. Mogli się o tym przekonać wszyscy, którzy, w minioną sobotę, zjawili się na pikniku zorganizowanym przez naszych Wolontariuszy.
 • 13.08.2014

  Anna Dymna: Jestem z Wami

  24 sierpnia stowarzyszenie Akademia Pana Grześka, wspólnie z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji, organizuje po raz drugi wyprawę na górę Kamieńsk. Anna Dymna została poproszona o napisanie listu do uczestników tego integracyjno-sportowego wydarzenia, co uczyniła z ogromną przyjemnością.
 • 09.08.2014

  Wolontariusze zapraszają na piknik

  Od 2 sierpnia, w nadbałtyckim Lubiatowie, trwa czwarty obóz szkoleniowo-integracyjny, w którym uczestniczą Wolontariusze Biura Młodych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. W sobotę, 9 sierpnia, nasi niezastąpieni „Zieloni” zapraszają na pełen atrakcji Piknik Integracyjny „Spotkajmy się w Lubiatowie”.
 • 07.08.2014

  Rigips pomaga naszym Podopiecznym

  Miło nam poinformować, że do Grona Sponsorów Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” dołączyła marka Rigips należąca do Saint-Gobain Construction Product Polska, która dostarcza płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy suchej zabudowy wnętrz: ścian, podwieszanych sufitów, a także elementów zabudowy poddaszy.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • Andrzej Brandstatter i Ewelina Flinta z podopiecznymi Fundacji „Pro Artis” w trakcie koncertu „Wierchowe spotkania”, fot.: FundacjaProArtis.pl 28.07.2013

  Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”.