Od Anny Dymnej

10.07.2014

Podziękowania

„Działamy ponad wszelkimi podziałami, przekonaniami, opcjami. Pomagają nam po prostu dobrzy Ludzie. Nie zdołam podziękować wszystkim osobiście, bo nie jest to możliwe. Dziękuję teraz wszystkim razem i każdemu z osobna” – pisze Anna Dymna.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

22.05.2014

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej od 26.04.2013 r. do 28.04.2014 roku, na podstawie decyzji 153/2013, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji 26.04.2013 roku, na 21.05.2014 uzyskała kwotę 210 203,80 zł (słownie: dwieście dziesięć tysięcy dwieście trzy złote 80/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

Małgorzata Ostrowska i Krzysztof Szymaszek, dwukrotny zwycięzca Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty 26.06.2014

Zaczarujmy się śpiewem

Miło nam poinformować, że, dzięki platformie TVP.pl, Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty jest już dostępny w Internecie – można zobaczyć nie tylko zmagania, wspieranych przez gwiazdy, niepełnosprawnych wokalistów, ale także to, co dzieje się za festiwalowymi kulisami.

Wiadomość dnia

22.07.2014

Gabrysi nie ma już wśród nas

Informujemy, że pogrzeb Gabrysi Stańczuk odbędzie się we czwartek, 24 lipca o 14.00, w Bazylice Katedralnej pod wezwaniem NMP w Kielcach. Po nabożeństwie nastąpi przejazd konduktu żałobnego na Cmentarz Stary przy ulicy Ściegiennego.

Aktualności

 • 22.07.2014

  Serca Gagi

  Miło nam poinformować, że Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” otrzymała nominację w 2. edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Najlepsi dla Dzieci” – Serca Gagi 2014, który odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka RP, Marka Michalaka. Organizatorem plebiscytu jest magazyn Gaga.
 • 14.07.2014

  10. „Wierchowe Spotkania” Fundacji „Pro Artis”

  W niedzielę, w Zakopanem, odbyła się 10. edycja koncertu, organizowanego przez Fundację „Pro Artis”, „Wierchowe Spotkania”. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w Zakopanem. Poprowadzili je Anna Dymna i Artur Andrus. Ideę „Wierchowych Spotkań” wymyślił przed laty zakopiańczyk i muzyk Andrzej Brandstatter.
 • 07.07.2014

  „Poezjo, ach to Ty!” – 22. koncert w Zaczarowanym Radiu Kraków

  W minioną sobotę odbyła się kolejna, 22. edycja „Zaczarowanego Radia Kraków”, zatytułowana „Poezjo , ach to Ty!”. W Studiu im. Romany Bobrowskiej zabrzmiały rytmy poezji, które wyśpiewali finaliści i laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty.
 • 04.07.2014

  Podziękowania

  W tym roku obchodzimy 10. urodziny Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. To jedyny taki konkurs w Polsce, promujący utalentowane wokalnie osoby niepełnosprawne. Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, jak co roku, pragnie podziękować wszystkim Przyjaciołom, Partnerom i Darczyńcom, którzy mają siłę i moc serca do tego, by nas wspierać.
 • 01.07.2014

  Delegacja z Adżarii w „Dolinie Słońca”

  W ubiegły czwartek, w prowadzonym przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Ośrodku Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dolina Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach, gościliśmy delegację z Adżarii.
 • 27.06.2014

  Poezjo, ach to Ty!

  5 lipca zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Zaczarowane Radio Kraków”. Tym razem w Studiu im. Romany Bobrowskiej brzmieć będą rytmy poezji. Wyśpiewają je finaliści oraz laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, a także Agnieszka Grochowicz, Julia Zarycka i Oliwia Nazimek.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • Andrzej Brandstatter i Ewelina Flinta z podopiecznymi Fundacji „Pro Artis” w trakcie koncertu „Wierchowe spotkania”, fot.: FundacjaProArtis.pl 28.07.2013

  Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”.