Od Anny Dymnej

10.07.2014

Podziękowania

„Działamy ponad wszelkimi podziałami, przekonaniami, opcjami. Pomagają nam po prostu dobrzy Ludzie. Nie zdołam podziękować wszystkim osobiście, bo nie jest to możliwe. Dziękuję teraz wszystkim razem i każdemu z osobna” – pisze Anna Dymna.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

08.08.2014

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniach od 26.04.2013 r. do 28.04.2014 roku, na podstawie decyzji 153/2013, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji 26.04.2013 roku, na 31.07.2014 uzyskała kwotę 231 037, 33zł. (słownie: dwieście trzydzieści jeden tysięcy trzydzieści siedem złotych 33/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

06.08.2014

Studiuj z nami!

Jesteś osobą niepełnosprawną? Studiujesz już bądź dopiero rozpoczniesz studia na wyższej uczelni? Jeśli tak, nie wahaj się ani chwili. Pomożemy Ci finansowo w nauce. Zdobądź swój „Indeks Marzeń”!

Aktualności

 • 15.09.2014

  Prezentujemy wyniki

  Dzisiaj, w siedzibie Fundacji, odbyło się posiedzenie kapituły konkursowej, która wybrała uczestników 3. edycji projektu „Każdy jest komuś potrzebny”. Prezentujemy listę zwycięskich szkół.
 • W czerwcu Anna Dymna przyjęła od „Salewy”wyjątkowy bon 12.09.2014

  Radosne zakupy z „Salewą”

  „Salewa” to wieloletni Przyjaciel niepełnosprawnych intelektualnie Podopiecznych naszej Fundacji. W czerwcu, podczas 11. Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”, otrzymaliśmy od tego Sponsora bon towarowy o wartości 2000 zł.
 • Urszula Dudziak i Adam Sztaba wiedzą, czym jest integracja - byli jurorami naszego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, fot.: Joanna Pieczara 12.09.2014

  „Doceniamy, nie oceniamy”

  „Wspólne działania w atmosferze radości, dążenia do wymarzonego, odkrytego razem celu, zwyczajny kontakt z drugim człowiekiem są często jedynym ratunkiem, lekiem na wszelkie zło naszej rzeczywistości” – pisze Anna Dymna w liście intencyjnym do organizatorów polskiej edycji „National Kids Show”.
 • Dominik Rymer podczas nagrania audycji „Anna Dymna – Spotkajmy się” 06.09.2014

  Dominik Rymer gościem „Spotkajmy się” w TVP2

  Po wakacyjnej przerwie, na antenie TVP2, ruszają kolejne emisje programu „Anna Dymna – Spotkajmy się”. Na najbliższą audycję, której gościem będzie, poruszający się na wózku, Dominik Rymer, zapraszamy w najbliższy czwartek o 12.50.
 • 05.09.2014

  Superwolontariusze są wśród Was

  Kolejny raz statuetka „SuperWolo” powędruje do uczniów szkół podstawowych w Krakowie i powiecie krakowskim. Czekamy na zgłoszenia do 3. edycji projektu „Każdy jest komuś potrzebny”, który Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” realizuje przy współpracy Województwa Małopolskiego.
 • Mistrzyni robi przymiarkę 29.08.2014

  Mistrzyni ma profesjonalny ubiór

  Ula Woźniak, dwukrotna złota Medalistka w lekkoatletyce mistrzostw Polski Olimpiad Specjalnych, ma teraz profesjonalne obuwie i koszulkę techniczną. W Sklepie Biegacza Kraków, od którego otrzymała te niezwykłe prezenty, obsługiwano naszą Podopieczną niczym prawdziwą gwiazdę sportu.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • Andrzej Brandstatter i Ewelina Flinta z podopiecznymi Fundacji „Pro Artis” w trakcie koncertu „Wierchowe spotkania”, fot.: FundacjaProArtis.pl 28.07.2013

  Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest Fundacja Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”.